Стартова програма новачка Фармасі

(структура Навроцької Ірини)

Вітаю Вас в нашій зірковій команді “Famous team”, дорогий наш новачок! Тут Ви побачите що Вам потрібно знати та що робити, щоб Ваш старт був легким, а ріст швидким. Буду писати свої коментарі та настанови, прислухайтесь до них і Вам буде значно легше. А якщо Вас щось здивує чи, можливо буде здаватися нелогічним або дивним, то одразу питайте мене. Я дуже зацікавлена в тому, щоб у Вас був найкращий та найшвидший результат! Тому, я та наші вищі лідери будуть робити все, що від нас залежить, щоб Вам допомогти. Знайомтесь: Стартова програма новачка.

І так, почнемо із знайомства. Я, Навроцька Ірина — Ваш наставник. Кожному менеджеру потрібно знати своє “дерево”. Тобто, всіх вищих лідерів, які над Вами.

Яна Боровская. ТОП лидер Фармаси в Украине. ТОП 10 Мира

Яна Боровська — Перший Лідер Фармасі у всіх змістах цього слова. Вона має номер консультанта №1, вона має найвищий статус в Україні та вона найстарший Лідер нашої гілки. Отримала два автобонуса від Компанії та чек +30000 грн за відмінну роботу. Без перебільшення — наша гордість! Живе і працює в Харкові.

Ирина Лепорская - Директор Фармаси в Украине

Лепорська Ірина — Наш Директор і мій наставник. Дипломований візажист. Дуже крутий спеціаліст, блогер. Живе і працює в Харкові.

Навроцкая Ирина - лидер Фармаси в Украине. Львов

Я — Навроцька Ірина.

Маю великий досвід в продажах, керувала відділом продажів в рекламному агентстві близько 20-ти років. В мережевому більше двох років. Живу і працюю у Львові. Ваш наставник. Наступна/ий — Ви.

Вас, звичайно, цікавить що Ви повинні знати і робити, щоб швидко вийти на достойний омріяний дохід. Почнемо…

Що потрібно знати

 1. Історію компанії
 2. Принципи виробництва

 3. Асортимент товарів, властивості, якість

 4. Активні акції та програми

 5. Основи просування в інтернеті

 6. Основи роботи оффлайн

 7. Методи рекрутингу

 8. Як проводити консультацію

 9. Графік заходів в своєму місті

 10. Як навчати новачків та які інструменти використовувати
 11. Знати, що наставник дістається тому, хто його дістане))

Щоб було зрозуміло нашу мету, покажу як все влаштовано

Наш бізнес — це бізнес дублікацій. Що це означає? Що ми вчимо наших новачків робити те, що робимо самі. А вони потім роблять те саме…

Тобто, Ви приводите кандидатів і реєструєте через свій кабінет на сайті компанії. Або за реферальним посиланням*. Всі, хто буде зареєстрований Вами, буде в складі Вашої структури. Весь товарообіг, який робитиме вся Ваша структура буде висвічуватись у Вашому особистому кабінеті на сайті та складати Ваш Груповий Оборот (ГО) в балах**. Саме він — є показник Вашої роботи і впливає на зарплату! Тому, Ви зацікавлені, щоб у Вас він зростав чим швидше і був чим більший! Щомісяця бали обнуляються та з початком нового місяця ми продовжуємо працювати з нуля. Цикл поновлюється щомісяця, як діє каталог. Статус тримається місяць, а потім чи підноситься вище, чи падає, чи підтверджується. Найкраще і найвигідніше — це знайти постійних клієнтів та рекрутерів***. Передавайте їм свій досвід і все, що доступно Вам, щоб результат був швидшим.

Словничок:

*Реферальне посилання — це посилання знаходиться в особистому кабінеті на сайті компанії в розділі “Персональні дані” в низу сторінки

Реферальне посилання 0

**Бали — внутрішня “валюта” компанії. Оскільки потрібно обраховувати товарообіг, а ціни є продажні та закупівельні… а також виплатні, то ввели таку “валюту”.

1 бал = 40 грн по цінах каталога

1 бал = 30 грн по закупці (-25% знижки)

1 бал = 23,3 грн на виплати (за мінусом знижок та податків)

***Рекрутер — людина, яка пропонує роботу. В нашому випадку — пропонує ідею бізнеса.

Маркетинг-план — це таблиця, в якій вказано перелік статусів, які Ви будете закривати та які винагороди Ви за це будете отримувати. Також супутні послуги/мотивації: доставка, премії, автобонус тощо. Бажано, маркетинг-план (МП) потрібно розбирати при зустрічі, щоб Ви могли задавати запитання. Роздивіться його і розберіть. Вам потрібно буде в майбутньому пояснювати кандидатам як він працює і з чого складається. Завжди задавайте запитання наставнику (мені), якщо вони виникатимуть!

З чого складається ваш заробіток

(за виконання умов)

 1. Різниця на продажах — 25% на прямих продажах

 2. Комісійні, які виплачує компанія на структуру — 4%-22%

 3. Премії за менеджерські статуси (додатково):

Акции для консультантов Фармаси. Зарабатывай больше с Farmasi, стань консультантом в Украине, Львов

 1. Премії за директорські статуси: 15000 грн — 2000000 грн (додатково)

 2. Подарунки від компанії (акції, розіграші, програми — додатково)

 3. Подорожі за рахунок компанії (відпочинок, екскурсія на завод для всіх)

 4. Авто-бонус!!! (Авто чи кілька автівок у подарунок назавжди!)

Що потрібно робити

В загальному, нам потрібно створювати товарообіг в своїй структурі. Щоб виростала кількість балів у Вашому кабінеті. Більше балів — більші виплати (дивіться маретинг-план). Будь якими доступними методами, які Ви для цього оберете самі. Чим швидше і більше. В інтернеті та на Землі (наш сленг). Вчитися усіма доступними способами та здобувати свій власний досвід. Спочатку:

1. Зареєструйтеся на сайті компанії та активуйте свій особистий кабінет.

Це означає: зібрати своє перше замовлення на 30+ бонусних балів та розмістити на сайті. Оплачуйте замовлення карткою, тому що накладений платіж платний (+29 грн) та передоплачені замовлення збирають на складі позачергово. Попереджаю, що якщо Ви зробили замовлення накладеним платежем і не забрали з пошти, а його встигли повернути відправнику, то у Вас забирається можливість оформляти накладений платіж на тривалий період. Намагайтеся розміщувати замовлення так, щоб ніколи не платити за доставку та за додаткові послуги поштових компаній (накладений платіж). Забирати всі можливі подарунки по акціях та програмах. Ви сюди прийшли ЗАРОБЛЯТИ, а не витрачати!

Як тільки Ви будете готові розміщувати замовлення, повідомте мені про це і я допоможу не помилитися та не впустити випадково якійсь дрібниці, які можуть позбавити Вас подарунка або іншої пільги. Через брак досвіду можна так відволіктися на складання замовлення, що забути про все.

Команда Famous team

Потім я підключу Вас до нашого командного найактивнішого чату в Телеграмі. Там присутні всі вищі Лідери, всі директори нашої славетної команди Famous team” особисто і навчають нас всьому, повідомляють про усі новини першими. Ви будете завжди в курсі перші та зможете особисто поспілкуватися з будь-яким Лідером, навіть з Яною Боровською! Відчуєте командний дух і побачите як працювати в команді, як закривають статуси дівчата і як їх всі вітають з маленькими і великими перемогами.

Важливо! Пам’ятайте, в нас бізнес рекомендацій. Тому, Ви повинні користуватися своїм товаром самі інакше Ви будеш мати складності з продажами. Та й погодьтеся, не логічно пропонувати людям те, що Ви самі не використовуєте!

2. Оберіть свої методи рекрутингу

Існує 19 способів рекрутингу. Про них детально розповідає Яна Боровська тут:

https://youtu.be/0E1Z6nKmF4M . Підпишіться на її канал, там є багато корисної інформації.

Обирайте свої методи. Ті, які Вам найближче до душі і запускайте. Наставник Вам допоможе, питайте. Одночасно потрібно використовувати близько 5-6 методів.

До того ж, Вас чекає приємна несподіванка: Автоворонка! Персональний сайт-воронка, який вам буде надано безкоштовно для авторекрутингу. Та бот, який допоможе Вам з вашими новачками!

3. Створіть собі бізнес-сторінки в соцмережах.

Рекомендую, в першу чергу Instagram & Facebook. Ось мої сторінки:

ФБ- https://www.facebook.com/inavra Інста: @iranavra

Розвивайте свій особистий бренд. Про роботу в Інстаграмі є дуже хороша школа онлайн. Для Вас вона безкоштовна! Виявіть бажання і я дам Вам вхід і ключі для проходження школи в Телеграм. Якщо у Вас не встановлений Телеграм та Вайбер, встановіть, тому що там є всі командні чати і буде сучасний зв’язок із майбутніми клієнтами. Я підключу Вас до чатів після Вашої реєстрації на сайті компанії та в деякі — після активації.

3. Повідомте своєму оточенню, що Ви маєте чудовий продукт!

Кожен консультант розповідає своїм близьким та знайомим, що він тепер представляє круту компанію і має якісні продукти. Щоб всі, хто цього забажає, змогли би звернутися до Вас в будь-який час та замовити її. Таким чином, у Вас буде гарантія, що Ви завжди зберете замовлення, а Ваші близькі користуватимуться якісною продукцією.

4. Зробіть своє перше замовлення на 30 бб і вище та отримайте власний сайт-візитку у подарунок!

Сучасний сайт-візитка, яку Ви самостійно зможете використовувати для рекрутингу через інтернет! Розміщуйте рекламу в GOOGlе Ads та приймайте поповнення в структуру! Якщо буде складно, зверніться до мене, я Вам допоможу)) Цей сайт є дуже простий. Він створений професіоналами спеціально для рекрутингу в інтернеті. В ньому можна написати звернення до кандидата і залишити кнопку для реєстрації, свіжий каталог (який оновлюється автоматично, без Вашого втручання і всі Ваші контакти, Ваші сторінки в мережах.

5. Продовжуйте рухатись вперед і закривати щомісяця новий статус!

Не зупиняйтеся і не здавайтеся! Навіть, якщо не легко, навіть, якщо відмови! Пам’ятайте, що кожен мільярдер заробив свій перший мільйон не з першого заходу, а з 15-ого, 20-ого! Це — нормально, коли не все виходить одразу. Але виходить тільки в тих, хто рухається вперед і не полишає. Виходить у всіх! Будьте активними у чатах. Це дуже допомагає Вам, в першу чергу.

При будь яких складностях дзвоніть наставнику!

Поради

Коли Ви вивчите акції компанії, не забувайте про них розповідати своїм клієнтам/кандидатам. Ніколи не знаєте що кого “включить”.

Намагайтеся самостійно брати участь у всіх програмах Компанії! Отримуйте в подарунок планшет (гарантовано при статусі 15%), побутову техніку, постіль, посуд та все, що пропонує Компанія! Розповідайте про власні перемоги в постах та повсюди! Ваші консультанти дивитимуться на Вас і робитимуть так, як Ви! Дуже велика допомога від Компанії (ці акції), коли поки що немає власних великих досягнень і статусів!

Пам’ятайте, що зараз йде період становлення Компанії на ринку. Цей період не вічний. Приблизно 3-5 років Компанія вкладає в розкрутку бренда. Це означає, що ціни ще низькі, акції щедрі і автобонус близько. Але прийдуть часи, коли все буде не так халявно! Встигніть побудувати собі міцний бізнес в партнерстві з Компанією Фармасі! Щасти Вам, новачку!

PS Всі питання і складності не тримайте в собі. Пишіть, кажіть наставнику. Все вирішується!

Ваш наставник:

Навроцька Ірина   +38 (067) 998-55-30   Viber / Telegram / WhatsApp